Zveme skauty a skautky (11+) na sjíždění řeky Sázavy. Poplujeme s Chocerad až do Pikovic. Je to asi ten nejhezčí úsek celé řeky. Spát budeme každou noc v jiném vodáckém kempu. Jídlo si budeme připravovat a obstarávat sami. Do Chocerad a pak domů se budeme přepravovat vlakem. Doprovodné vozidlo odveze čluny a rozměrnější vybavení. Prosíme účastníky aby byli sbalení pokud možno v jednom zavazadle (krosně) aby nic nenesli v rukou.

Podmínkou účasti bude účast na vodáckém školení, které bude pro účastníky uspořádáno.

Na co se mohou účastnící těšit:

Dobrodružství plavby malebném prostředí řeky Sázavy, návštěva VOJENSKÉHO MUZEA V LEŠANECH, vodní hry, plavba naRAFTECH a KANOÍCH, SPLOUVÁNÍ MÉNĚ NÁROČNÝCH JEZŮ (pod odborným dohledem vůdce oddílu, který má platné osvědčení k pořádání vodáckých akcí).

Odjezd:

Návrat:

Cena:

bonbonek 165

S sebou:

Obuv: 1 pár pevných bot, boty do vody

Oblečení: Plavky, šusťákovka (pokud by bylo chladnější počasí dá se v ní plavit), dostatek spodního prádla a ponožek, vhodné oblečení (alespoň dvoje kalhoty a mikiny – nějaké špatnější a nějaké do města).

Hygienické potřeby: Kartáček, zubní pasta, šampon na vlasy, mýdlo, ručník.

Ostatní: Svítilna včetně náhradních vnitřků, psací potřeby, spací pytel, malý batůžek, láhev na pití, ešus, příbor, kapesní nožík, karimatka.

Kapesné: Výše kapesného necháme na Vašem uvážení (doporučujeme do 500,-).

Zásadně nebrat:  Nevybavujte děti drahými předměty (audiotechnika, elektronika, mobilní telefony, šperky z drahých kovů) pza elektroniku a cennosti neneseme zodpovědnost.

Nutné doklady: Při předání dítěte je nutno předložit kartičku pojištěnce (i ofocenou).

Skautské: Kroj (pokud již máte), KPZ, šátek a turbánek, skautský zápisník.

Kapacita:

max 12 skautů a skautek

Naše plánovaná trasa: