KAPACITA JE NAPLNĚNA, DALŠÍ PŘIHLÁŠKY UŽ NEPŘIJÍMÁME.

Letní tábor 2019 se bude opět konat v krásném údolí podél řeky Oslavy. Táborová základna, se rozprostírá v malebné krajině a je obklopena hustými lesy, vysokými kopci a již zmíněnou Oslavou. Základna se nachází v blízkosti obce Nová Ves na Ivančicku. Poskytuje ubytování ve stanech v tzv. podsadách a nalézá se v ní i několik teepee stanů.

Doprava: autobusem

Odjezd: 16.7.2019

Návrat: 26.7.2019

 Více o cestě níže

Termíny a cena:

Cena: 1900,-/1700,-

Uzávěrka : 31.5.2019

Více o platbě a ceně níže.

Pro koho je tábor určen:

Tábor je určen pro všechny kluky i dívky ve věku 5 – 15 let, kteří mají rádi přírodu a dobrodružství, rádi si hrají, učí se novým věcem s chutí a mají týmového ducha.

Jaký bude náš tábor:

Táborníci budou spát ve stanech s podsadou. Kolem tábora je velice malebná příroda, která je vhodná k různým hrám a soutěžím. Všeho patřičně využijeme. Tábor bude zaměřen na rozvoj všeobecných schopností a dovedností. Během celého tábora bude probíhat celotáborová hra.

Cesta: autobusem z Čejkovic a z Kobylí

Odjezd: přesný čas bude upřesněn

Návrat: přesný čas bude upřesněn

PLATBA:

Cena: 1900,- (sourozenecká sleva 1700,- každý)

Cena zahrnuje: dopravu tam i zpět, stravu 5 krát denně,  výlety do adrenalinového parku PERMONIUM, návštěva koupaliště, pronájem základny, upomínkové předměty, táborové tričko, materiál.

Kde a kdy zaplatit:

Bankovním převodem na čísle: 156292644/0300

VS: číslo domu a do zpráv příjemci platby napsat jméno a oddíl např. TSK – Kotásek Martin.

Zálohu 900,- nebo 700,- (u sourozenců) Kč, popřípadě celou částku je nutno uhradit do 31.5. 2019! Případný doplatek 1000 Kč do 20.6. 2019.

INFORMACE A PŘIHLÁŠKY:

Bližší informace o táboře Vám poskytne hlavní vedoucí tábora Zbyněk Škrobák na tel. 608310775 nebo na emailu zbynek.s@ostsk.cz. Vyplněnou přihlášku odevzdat nejpozději do 31.5.2019

Kde odevzdat přihlášku:

1) Kdykoli na naší družinovce.

2) Na adrese: Na Padělkách 559, Čejkovice 69615

NUTNÉ VYBAVENÍ:

Obuv: 1 pár pevných bot, 1 pár tenisek, 1 pár gumových holínek, (+ nějaké boty do vody- pantofle nebo tzv. crooksy)

Oblečení: Vhodné oblečení do chladného i horkého počasí dle uvážení, včetně dostatečného množství spodního prádla a ponožek.

Hygienické potřeby: Kartáček, zubní pasta, kelímek, šampon na vlasy, mýdlo, opalovací krém, repelent, hřeben na vlasy, ručník. Na táboře máme jeden den i „prací den“ tudíž by bylo vhodné přibalit i tuhé mýdlo.

Ostatní: Svítilna včetně náhradních vnitřků, psací potřeby, dopisní papíry + známky, spací pytel, malý batůžek, láhev na pití, sluneční brýle, čepice s kšiltem, ešus, příbor, kapesní nožík.

Kapesné: Výše kapesného necháme na Vašem uvážení. Během pobytu na táboře bude možnost uložení kapesného u provozovatele tábora. (za ztrátu kapesného, uloženého v osobních věcech táborníků, nenese provozovatel odpovědnost).

Zásadně nebrat:  Nevybavujte děti na tábor drahými předměty (audiotechnika, elektronika, mobilní telefony, šperky z drahých kovů). Tyto předměty provozovatel nepojišťuje.

Nutné doklady: Při předání dítěte je nutno předložit kartičku pojištěnce (i ofocenou), prohlášení zákonných zástupců dítěte (bezinfekčnost, vyplňují rodiče – musí mít datum odjezdu na tábor) a vyjádření lékaře.

Skautské: Kroj (pokud již máte), KPZ, šátek a turbánek, skautský zápisník.

MAPA TÁBOŘIŠTĚ A FOTOGALERIE: