Sovičky a Panteři – výprava

/, Nejnovější informace/Sovičky a Panteři – výprava

Datum akce: 1.12. – 3.12.  2017

O víkendu 1-3.12 2017 družinka černých panterů a soviček navštívily chatu Kristýnu ve Filipově Údolí. Po příjezdu na vlakovou zastávku Javorník nad Veličkou se starší děti vydali na cestu k chatě zasněženou krajinou při uplňkovém svitu měsíce.

Na chatu jsem dorazili ve 21:00 h, kde jsme se zahřáli teplým čajem a dali si večeři, při čemž nás navštívil lev Aslan s prosbou o pomoc zachránit jeho milovanou Narnii před zlým čarodějem, ale docílí toho jen výcvikem, který započal druhý den.

Děti si velmi užily spoustu sněhu, který jsme v Čejkovicích nezažily delší dobu. Také si naše šikovné světlušky a vlčata na téhle výpravě pod dohledem vedoucích připravovali jídlo, které bylo obzvláště velmi chutné.

Sobotní večer vyvrcholil poražením čaroděje sfouknutím plamenů jeho moci a osvobození překrásné Narnie, která byla zachráněna odvážnými vlčaty a světlušky. Na nědělní snídaní přišel našim malým skautům lev Aslan poděkovat za jejich odvahu, zdatnost  a vytrvalost, kterou při boji se zlým čarodějem potřebovaly. Po chutné snídaní jsme se s dětmi vypravily na procházku krásnou zímní, zasněženou  krajinou na niž jsme stopovali stopy zvířat a v zápětí se strhla velká koulovaná plná smíchu a nadšení ze sněhu.

Také na téhle výpravě nesměla chybět kytara, která nám zněla každý večer, či při jiných různých příležitostech. Na závěr bych chtěla poděkovat všem účastníkům za spoustu  super zážitků, zábavy, a hlavně všem kteří zvládly dlouhou cestu pěšky na chatu i zpět.

Galerie

2017-12-26T14:15:21+00:00