ODJEZD 16.7.2019

1. zastávka Vrbice dolní zastávka odjezd: 13:00  (naproti kulturnímu domu na Vrbici)

2. zastávka Kobylí autobusová zastávka u obecního úřadu  odjezd: 13:30

3. zastávka Čejkovice velké parkoviště naproti kostelu odjezd: 14:30

PROSÍME O DOCHVILNOST, ZÁROVEŇ TAKY ABY BYLY PŘIPRAVENY VŠECHNY ZBÝVAJÍCÍ DOKUMENTY. ZÁROVEŇ PROSÍME O TRPĚLIVOST, ODJEZDY A PŘÍJEZDY BÝVAJÍ HEKTICKÉ.  (ODPOLEDNÍ ODJEZD JSME ZVOLILI Z DŮVODŮ SNADNĚJŠÍ ORGANIZACE DNE VÁS RODIČŮ, DOUFÁME, ŽE TO BUDE PRO VÁS LEPŠÍ NEŽ DOPOLEDNE). 

NÁVRAT 26.7.2019

1. zastávka Vrbice dolní zastávka příjezd okolo: 13:00  (naproti kulturnímu domu na Vrbici)

2. zastávka Kobylí autobusová zastávka u obecního úřadu  příjezd okolo 13:30

3. zastávka Čejkovice velké parkoviště naproti kostelu příjezd okolo 14:30

Doba příjezdu je orientační a mějte prosím strpení. raději přijedeme zdraví a živí, než spěchat. Podrobnosti budou v den návratu na našem facebooku.

DOKUMENTY

PŘIHLÁŠKA

BEZINFEČNOST

LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ

POTRAVINY

  • Prosíme nevybavujte děti nadmírou sladkostí, činí nám to pak značné obtíže jak s nedojedeným jídlem (a že kuchyň máme skvělou!) tak i s bolením bříšek dětí, které se sladkostí přejí. Na táboře bude strava 5x denně.
  • Pokud by nám chtěl někdo darovat nějaké potraviny hodí se zejména ty v originálním obalu (z důvodů hygienických předpisů) jako např. rýže, mléko, marmelády atd. Samozřejmě můžemje přijmout i brambory, rajčata, okurky. Všem předem děkujeme za případné dary.

STARŠÍ DĚTI (VÍC NEŽ 11 LET)

Pro starší děti chystáme veliké dobrodružství. Je nezbytné, aby každý měl Velký batoh typu krosna do které se mu pohodlně vejde spacák, karimatka a vše potřebné na pár dní.

KDE MŮŽETE SLEDOVAT JAK SE TÁBORNÍCI MAJÍ?

Na níže uvedené odkazy budeme průběžně dávat fotky a videa z aktuálního táborového dění.

Facebok: www.facebook.com/skauticejkovice/

Instagram: www.instagram.com/junak_cejkovice

Přihlaste se k odběru, nebo dejte like a nic vám neunikne, jak na táboře tak ani v budoucnu.

KAM PSÁT?

Pokud budete chtít táborníkům poslat dopis nebo pohled je to vítáno adresa na tábor je:

Tábor TSK

Nová Ves u Oslavan

PSČ 664 13

KONTAKT NA TÁBOR

Pokud budete potřebovat kontaktovat táborníky využijte telefon hl. vedoucího na čísle: 608 310 775. Prosíme kontaktovat pouze v neodkladných záležitostech. Pokud Vám nikdo telefon nezvedne, pošlete sms zprávu s tím kdo jste a co potřebujete a až bude vedoucí v dosahu zavolá Vám.

NUTNÉ VYBAVENÍ

Obuv: 1 pár pevných bot, 1 pár tenisek, 1 pár gumových holínek, (+ nějaké boty do vody- pantofle nebo tzv. crooksy)

Oblečení: Vhodné oblečení do chladného i horkého počasí dle uvážení, včetně dostatečného množství spodního prádla a ponožek.

Hygienické potřeby: Kartáček, zubní pasta, kelímek, šampon na vlasy, mýdlo, opalovací krém, repelent, hřeben na vlasy, plavky ručník. Na táboře máme jeden den i „prací den“ tudíž by bylo vhodné přibalit i tuhé mýdlo.

Ostatní: Svítilna včetně náhradních vnitřků, psací potřeby, dopisní papíry + známky, spací pytel, malý batůžek, láhev na pití, sluneční brýle, čepice s kšiltem, ešus, příbor, kapesní nožík, (karimatka pro starší 11 let).

Kapesné: Výše kapesného necháme na Vašem uvážení. Během pobytu na táboře bude možnost uložení kapesného u provozovatele tábora. (za ztrátu kapesného, uloženého v osobních věcech táborníků, nenese provozovatel odpovědnost).

Zásadně nebrat:  Nevybavujte děti na tábor drahými předměty (audiotechnika, elektronika, mobilní telefony, šperky z drahých kovů). Tyto předměty provozovatel nepojišťuje.

Nutné doklady: Při předání dítěte je nutno předložit kartičku pojištěnce (i ofocenou), prohlášení zákonných zástupců dítěte (bezinfekčnost, vyplňují rodiče – musí mít datum odjezdu na tábor) a vyjádření lékaře.

Skautské: Kroj (pokud již máte), KPZ, šátek a turbánek, skautský zápisník.