Jsme rádi, že i přes počáteční nepříznivý vývoj s pandemií viru, se náš tábor za přísných hygienických opatření může konat. 

Počítejme v letošním roce s přísnějšími hygienickými podmínkami, které budou na všechny táborníky kladeny.

PLATBA:

Nějakou dobu jsme vyčkávali s platbami. Nyní prosíme o uhrazení plateb dle termínů.

Cena: 1900,- Nečlenové Junáka a 1700,- registrovaní členové Junáka

Cena zahrnuje: dopravu tam i zpět, stravu 5 krát denně,  pronájem základny, upomínkové předměty, táborové tričko, materiál.

Kde a kdy zaplatit:

Bankovním převodem na čísle: 156292644/0300

VS: číslo domu a do zpráv příjemci platby napsat jméno a kod TSK např. TSK – Kotásek Martin.

Zálohu 900,- nebo 700,- (u členů junáku) Kč, popřípadě celou částku je nutno uhradit do 31.5. 2020! Případný doplatek 1000 Kč do 20.6. 2020.

ODJEZD:

Z Vrbice před kulturním domem 20.7. v 9:00

Z Čejkovic z parkoviště pod májů naproti obecnímu úřadu v 9:40

Prosíme aby táborníci byli na místě odjezdu alespoň 15 minut předem

Čas návratu bude upřesněn, počítejme ale předběžně s časem kolem 16:00 – 18:00 (30.7.).

SBÍRKA POTRAVIN:

Pokud by někdo chtěl náš tábor podpořit, a ušetřit nám část nákladů (které budeme investovat do hygienických opatření vzhledem k přísnějším nárokům hygieny z důvodů pandemie) budeme rádi zejména za:

 • balené těstoviny
 • balené mléko
 • balené marmelády
 • balenou rýži
 • balený kečup
 • kupovanou zeleninu (zavařenou ve sklenici s etiketou)
 • koupený med
 • balený cukr
 • balený olej
 • kakao
 • balené sirupy

Vzhledem k přísným hygienickým opatřením nemůžeme přijmout domácí výrobky (marmelády, okurky, kompoty atd..)

NUTNÉ VYBAVENÍ:

Obuv: 1 pár pevných bot, 1 pár tenisek, 1 pár gumových holínek, (+ nějaké boty do vody- pantofle nebo tzv. crooksy)

Oblečení: Vhodné oblečení do chladného i horkého počasí dle uvážení, včetně dostatečného množství spodního prádla a ponožek.

Hygienické potřeby: 4 kusy jednorázových roušek nebo 4 kusy čistých bavlněných – MUSÍ BÝT ZABALENY V SÁČKU S NADEPSANÝM JMÉNEM a odevzdají se zdravotníkovi u autobusu, každý táborník si může vzít desinfekci (nicméně desinfekce na táboře bude zajištěna organizátory), Kartáček, zubní pasta, kelímek, šampon na vlasy, mýdlo, opalovací krém, repelent, hřeben na vlasy, ručník. Na táboře máme jeden den i „prací den“ tudíž by bylo vhodné přibalit i tuhé mýdlo.

Ostatní: Svítilna včetně náhradních vnitřků, psací potřeby, dopisní papíry + známky, spací pytel, malý batůžek, láhev na pití, sluneční brýle, čepice s kšiltem, ešus, příbor, kapesní nožík. Polínko z místa bydliště, pláštěnka.

Kapesné: Výše kapesného necháme na Vašem uvážení. Během pobytu na táboře bude možnost uložení kapesného u provozovatele tábora. (za ztrátu kapesného, uloženého v osobních věcech táborníků, nenese provozovatel odpovědnost).

Zásadně nebrat:  Nevybavujte děti na tábor drahými předměty (audiotechnika, elektronika, mobilní telefony, šperky z drahých kovů). Tyto předměty provozovatel nepojišťuje.

Nutné doklady: Při předání dítěte je nutno předložit kartičku pojištěnce (i ofocenou), prohlášení zákonných zástupců dítěte (bezinfekčnost, vyplňují rodiče – musí mít datum odjezdu na tábor)  očkovací průkaz (dítě musí být zákoně očkováno) a vyjádření lékaře.

Skautské: Kroj (pokud již máte), KPZ, šátek a turbánek, skautský zápisník. Polínko z místa bydliště (na přiložení do ohně).

Celotáborová hra: čarodějnický plášť (jakýkoli kouzelnický plášt, bez potisků odznaků a obrázků), hůlku, kterou koupíte u Olivandera ( dřevěná násada od vařečky postačí )

KAM PSÁT:

Tábor oddílu TSK

Pošta Nová Ves u Oslavan č.p. 67

66413

NÁVŠTĚVY:

Veškeré návštěvy jsou pro tento rok zakázány.

DOKUMENTY:

Kvůli světové pandemii musíme použít jiný typ formuláře bezinfekčnosti. Také musíme požadovat aktuální lékařské potvrzení které je vystaveno tento rok.

LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ

BEZINFEČNOST – AKTUALIZOVANÉ