Členství v Junáku není jenom zábavou a smysluplným trávením času pro Vaše děti. Díky jejich členství můžete i Vy, jejich rodiče ušetřit nemalé částky. Níže uvádíme výpis možných benefitů na které dosáhnete. Při volbě jednotlivých kategorií budete přesměrováni na celorepublikový web skautů, kde je vše přehledně popsáno.

Výpis benefitů:

SKAUTSKÁ ENERGIEenergie-banner-text

Junák nabízí svým členům přístup k levnějším dodávkám elektřiny a zemního plynu. K projektu Skautská energie je možné připojit každé odběrné místo jendotky – tedy klubovny a základny, ale také každou domácnost. Službu mohou využíta také vaši rodinní příslušníci nebo blízcí. Je však třeba, aby se do Skautské energie přihlásili prostřednictvím konkrétního člena Junáka.

TELEFONNÍ SÍŤsts-banner

Skautská telefonní síť je soubor zvýhodněných firemních tarifů, které nabízí Junák aktuálně v síti T-mobile. Jak u hlasových, tak internetových tarifů je cena paušálu o 40%-65% nižší. Mezi sebou si skauti volají zcela zdarma.

ČLENSTVÍ A SLEVY
karta-banner

Tradiční papírové skautské průkazky přestávají na svoji roli stačit. Od členského průkazu se dnes čeká, že nabídne výhody, bonusy a slevy. Právě ty členská karta nabízí ve velkém rozsahu. Podívejte se na této stránce na vše, co vás ve vztahu ke členské kartě zajímá.

SOFTWARE

techsoup-banner

Nabídka softwaru za zlomkové ceny pro potřeby organizačních jednotek a jejich dobrovolníků. Zde naleznete veškeré potřebné informace včetně návodu, jak software získat.

GOOGLE APPSgoogle-banner

Informace o tom, co to jsou skautské Google Apps. Jak si založit skautskou e-mailovou schránku, získat přístup ke konferencím a nebo on-line dokumentům. Celý tento on-line benefit pro členy na jednom místě.